Деца из објекта “Дуга” из Свилојева,су се у оквиру пројекта “Нињуцу”, упустила у једну кулинарску авантуру – прављење “сушија”. Уместо алги користили смо краставац, унутра фино ређали пиринач и сецкану шаргарепу. Кроз игру, истраживање и сарадњу деца су се упознала са делићем јапанске културе и сазнали како настаје овај необичан специјалилтет и са великим узбуђењем сами учествовали у његовој припреми.
Завршетак пројекта у групи ”Звездице”
У јасленој групи “Звездице”, васпитача Уне Зорић и Јасмине Јовановић, на посебан начин је обележен завршетак пројекта. Уз много осмеха, радости и узбуђења, децу је изненадила маскота Меде која је додатно улепшала овај дан.
