У оквиру програма транзиције, деца васпитача Милане Басарић и Наташе Ађин , која су у години пред полазак у школу, јуче су посетила О.Ш.”Жарко Зрењанин” и присуствовали часу. Њихови домаћини били су учитељица Лидија Бараћ и њени ђаци. Дружење је протекло уз песму, игру и причу.
Завршетак пројекта у групи ”Звездице”
У јасленој групи “Звездице”, васпитача Уне Зорић и Јасмине Јовановић, на посебан начин је обележен завршетак пројекта. Уз много осмеха, радости и узбуђења, децу је изненадила маскота Меде која је додатно улепшала овај дан.
