Деца узраста у години пред полазак у школу из објекта „Лептирићи“, посетила су Основну школу „Младост“. Посетили су учитељицу Снежану Вањек и ученике четвртог разреда. Пријем првака је протекао у пријатној атмосфери уз пригодан програм који су припремили ученици.
Завршетак пројекта у групи ”Звездице”
У јасленој групи “Звездице”, васпитача Уне Зорић и Јасмине Јовановић, на посебан начин је обележен завршетак пројекта. Уз много осмеха, радости и узбуђења, децу је изненадила маскота Меде која је додатно улепшала овај дан.
