Деца васпитача Татјане Џелетовић Владисављевић и Јелене Стојановић у склопу актуелног пројекта “Животињско царство”, врата свог вртића отворила су за посебне госте. Како бисмо деци приближили свет животиња на најлепши могући начин, у посету су нам дошли родитељи доносећи са собoм своје кућне љубимце. Позвали смо и другаре из средње васпитне групе. Собу вртића смо испунили радошћу, знатижељом и понеким лавежом! На овај начин деца су имала прилику да уче о бризи животиња, да будемо одговорни за њих и да победимо страх. Велико хвала родитељима који су одвојили своје време и омогућили деци ово непроцењиво искуство!
Завршетак пројекта “Мали истраживачи Мадагаскара”
Крај школске године обележили смо на посебан начин, дружењем са родитељима на “Викендаји”, где смо заједно прославили завршетак пројекта “Мали истраживачи Мадагаскара”. Посебан део нашег дружења био је “Еко квиз”, у којем су деца имала Read more
