У прослави пројекта “Вежбај да би био здрав” учествовала су деца, родитељи и Марија Бубало чланица Атлетског клуба Апатин.
Марија је вежбала са децом, а затим поставила полигон који су малишани прелазили појединачно, али и у пару са својим родитељима, браћама и сестрама.
Деца су своју огромну срећу показивала свим присутнима, док су спретно решавала све изазове.
Васпитачице Александра и Јована се захваљују Марији на дугогодишњој сарадњи, као и родитељима, који су својим учешћем обогатили и употпунили прославу нашег пројекта !
Завршетак пројекта “Мали истраживачи Мадагаскара”
Крај школске године обележили смо на посебан начин, дружењем са родитељима на “Викендаји”, где смо заједно прославили завршетак пројекта “Мали истраживачи Мадагаскара”. Посебан део нашег дружења био је “Еко квиз”, у којем су деца имала Read more
